Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

klub Ibiza - Leżajsk

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

Nazwaklub Ibiza
Adresul. Fabryczna
Godziny otwarciaOd godz. 20.00.
Kontakt tel.501 480 954
E-mailrezerwacja@klubibiza.pl


Klub Ibiza powstał w 1999 roku. Usytuowany jest w Leżajsku, 15-tysięcznym mieście południowo-wschodniej Polski, na terenie województwa podkarpackiego. Lokal organizuje dyskoteki, studniówki, przyjęcia okolicznościowe, półmetki, zabawy taneczne itp. Na 400 metrach kwadratowych powierzchni parteru rozmieszczone są: 150 miejsc siedzących w wygodnych, komfortowych lożach i duży parkiet do tańca. Dla wygody i komfortu obsługi gości klub posiada największy na Podkarpaciu bar o długości 16 metrów.

Jednym z nadrzędnych celów obiektu jest znakomita zabawa gości przy muzyce, dlatego Ibiza wyposażona jest w najnowocześniejsze oświetlenie dyskotekowe. Z kolei profesjonalne nagłośnienie pozostawia na długo w pamięci wrażenia z pobytu w klubie. Do dyspozycji gości jest parking, a bezpieczeństwa uczestników strzeże profesjonalna i kulturalna ochrona. W okresie wakacji czynny jest ogródek oraz sala taneczna ze 120 miejscami siedzącymi i sala z barem i wygodnymi, miękkimi lożami. W sezonie letnim Klub Ibiza czynny jest we wtorki, czwartki, soboty i niedziele od godz. 20.00.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję